You are currently viewing Sesje z pupilem

Sesje z pupilem

Zwierzaki zaczęłam fotografować wcześniej niż ludzi, czasem jest to zadanie łatwiejsze – bo czworonogi nie przejmują się wyglądem tak jak dwunogi, ale czasem stanowi nie lada wyzwanie – zwłaszcza  gdy model jest bardzo żywotny, albo bardzo płochliwy.

Jeśli marzysz o sesji z Twoim kudłatym przyjacielem, to zapraszam do kontaktu. Wspólnie omówimy szczegóły, dopasujemy termin i miejsce tak, abyście czuli się swobodnie. Możemy spotkać się u Was w domu, albo na znanym dla zwierzaka terenie. Możemy wybrać się na wspólny fotograficzny spacer. Jeśli masz rozbrykanego pieska pozwolimy mu się najpierw wybiegać i wyszaleć, a dopiero później  zajmiemy się fotografowaniem. Z kolei w przypadku nieśmiałego kota – damy mu czas, aby wyszedł spod kanapy i zrozumiał, że nic mu nie grozi.

Jeśli Twoim pupilem jest narowisty rumak, żółw tudzież kogut – chętnie podejmę się wyzwania uwiecznienia go i Waszej relacji. Kocham wszystkie zwierzęta i mam wrażenie, że one to czują…i przez to fajnie prezentują się na zdjęciach 🙂

Profesjonalne sesje dla hodowców

Masz profesjonalną hodowlę i potrzebujesz dobrej jakości zdjęć na stronę i media społecznościowe? Kilka takich sesji mam już za sobą, więc chętnie pomogę i doradzę. Wspólnie stworzymy i wybierzemy najlepsze kadry promujące  Twoje przedsięwzięcie.

Na koniec fajny cytat o zwierzakach. Weź go sobie do serca i nie przepracowuj się dziś 🙂

“Same zwierzęta są tak cudownie leniwe: szalony głód pracy współczesnego człowieka jest zupełnie obcy zwierzęciu, któremu brakuje nawet czasu na rozwinięcie prawdziwej kultury. Nawet pszczoły i mrówki, te personifikacje pracowitości, spędzają większość dnia pogrążone w bezczynności.”
-Konrad Lorenz

Dodaj komentarz