Czy dostanę wszystkie zdjęcia z sesji?

Nie, ale możecie je zakupić 🙂 Moja oferta wychodzi na przeciw Waszym potrzebom – płacicie tylko za zdjęcia, które naprawdę chcecie mieć. Podczas sesji wykonuję około 50-100 zdjęć, które umieszczam w internetowej galerii strzeżonej hasłem. Sami wybieracie które i ile zdjęć chcecie zakupić. Jeśli ilość zdjęć w pakiecie mini (5 zdjęć za 200zł) Wam nie wystarcza i macie apetyt na więcej zdjęć, możecie dobrać kolejne ujęcia w cenie 25zł za sztukę. Jest możliwość wykupienia całej galerii zdjęć w cenie 1000zł za wszystkie zdjęcia w wersji cyfrowej z sesji – są to zdjęcia jedynie rozjaśnione i nasycone, bez retuszu i lokalnych przeróbek w Photoshopie.

Gdzie są wykonywane sesje?

Pracuję na terenie wielkopolski, głównie w okolicach Pniew i Poznania. Moje przydomowe studio mieści się w Lubocześnicy (około 4 km od centrum Pniew), ale na sesję mogę dojechać tam gdzie mnie potrzebujecie – podróże to moja druga pasja 🙂

Czy możemy połączyć sesję studyjną i plenerową?

Oczywiście 🙂 Wprost z mojego studia możemy iść na łąkę, do sadu, na pole albo do lasu. Wokół mam wiele pięknych, sprawdzonych planów zdjęciowych i jeśli tylko pogoda pozwala, zawsze zachęcam Klientów byśmy po sesji studyjnej udali się na krótki fotograficzny spacer.

Po co mi makijaż przed sesją?

Abyś poczuła się wyjątkowo 🙂 Nawet jeśli na co dzień się nie malujesz, zdecydowanie polecam skorzystanie z opcji makijażu przed sesją. Nie bój się efektu przerysowania – Justyna wie co robi i umie pomalować Cię tak, abyś wyglądała naturalnie. W czasie makijażu wypijemy kawkę lub herbatkę, oswoimy się trochę ze sobą i dzięki temu będziesz czuła się swobodniej na sesji. Justyna podpowie Ci jak dbać o cerę i zrobi wszystko byś w tym dniu wyglądała i czuła się pięknie. Uwierz mi, że ta dawka relaksu i pewności siebie naładuje Cię energetycznie na całe najbliższe miesiące, a na zdjęciach będziesz wyglądała zjawiskowo. Jeśli umawiamy się na sesję tylko i wyłącznie w studiu to profesjonalny makijaż fotograficzny jest wręcz konieczny – lampy studyjne są bezlitosne dla źle pomalowanych kobiet 🙂 Konturowanie wydobędzie więcej plastyki z obrazu i dzięki temu zdjęcia nabiorą głębi, nie będą “płaskie” – jak to mówimy w fotograficznym żargonie. Więcej o makijażu przed sesją przeczytasz na blogu https://www.wyczarowaneswiatlem.pl/makijaz-przed-sesja/

Jak długo trwa sesja?

W zależności od tego kto jest modelem 🙂 Niemowlęta i dzieci (oraz tatusiowie 🙂 ) nie mają zbyt wiele cierpliwości, więc sesja rodzinna z reguły nie trwa dłużej niż 0,5h. Chyba, że w międzyczasie spacerujemy, przebieramy maluchy, karmimy, albo dziecko potrzebuje czasu by się oswoić z nowym miejscem 🙂 Z kolei sesje portretowe z makijażem trwają minimum 2h, ale obiecuję Ci, że czas zleci szybko, a jak raz spróbujesz – będziesz chciała do nas wrócić.

Mam super pomysł na zdjęcie, czy go zrealizujesz?

Bardzo chętnie! Uwielbiam takie wyzwania. Zrobimy z tego nasz wspólny projekt. Jeśli trzeba – wypożyczymy kostiumy i znajdziemy świetną miejscówkę, możemy spotkać się o wschodzie słońca lub w środku nocy, gdy tego wymaga koncept zdjęcia.