You are currently viewing Makijaż przed sesją

Makijaż przed sesją

Czy to potrzebne?

Jeśli zdecydowałaś się na sesję w studiu, to zawsze dodatkowo polecam profesjonalny makijaż przed sesją. Ten zabieg nie tylko ukryje niedoskonałości skóry, ale dzięki konturowaniu wpłynie na plastykę obrazu. Lampy fotograficzne mają tendencję do spłaszczania obrazu, poza tym podkreślają to wszystko, co chciałybyśmy ukryć 🙂

Na szczęście z odsieczą spieszy Justyna https://www.instagram.com/justynaszulc_makeup , która od lat pomaga mi wydobyć z Was prawdziwe piękno 🙂 Justyna nie tylko pięknie podkreśli Wasze oczy i usta, ale również indywidualnie doradzi jak dbać o cerę. Przy okazji kawki i pogaduszek w moim studiu, poznamy się lepiej, a Ty poczujesz się swobodnie i komfortowo.

Sesja + makijaż to wspaniały sposób na świętowanie – zrób sobie dzień tylko dla siebie, niczym w SPA 🙂 Dodatkowym plusem będzie to, że powstaną świetne zdjęcia, które dodadzą Ci pewności siebie, a na taką pamiątkę będzie miło spojrzeć po latach.

Jak się przygotować?

Wskazówki od Justyny:

🌺 W przeddzień makijażu zrób peeling i maseczkę nawilżającą.
🌺 Jeśli masz łzawiące oczy/alergię, zakropl oczy i weź tabletkę antyhistaminową.
🌺 Zrób regulację brwi i wąsika najpóźniej trzy dni przed makijażem, żeby zeszły wszelkie zaczerwienienia (nie rób henny)


Dodaj komentarz