You are currently viewing Fotoalbum – Wasza historia

Fotoalbum – Wasza historia

Zdjęcia w dzisiejszych czasach zupełnie spowszedniały… robimy ich dziesiątki, a nawet setki dziennie. Telefony i chmury w których siedzą nasze fotki wciąż puchną i puchną, ale jeśli zdarzy się awaria dysku na komputerze nagle zdajemy sobie sprawę z tego, że oto właśnie straciliśmy 5 lat fotograficznych wspomnień z pierwszych lat naszego dziecka. Pół biedy jeśli w międzyczasie udało się skorzystać choć kilka razy z usług fotografa, który wywołał zdjęcia lub… zaprojektował album.

Album mogę zaprojektować dla Was z okazji jakiejś wiekopomnej chwili (ślub, komunia, chrzest), jednak album jako dodatek do sesji jest coraz częściej wybieranym foto produktem.

Historię, którą uchwyciłam dla Was na zdjęciach możemy oprawić na wiele sposobów, kreując wrażenia, na jakich Wam zależy. Zdjęcia do albumu, jego projekt i oprawę wybieramy razem 🙂 Fotoalbumy zamawiam tylko u najwyższej klasy producentów https://crystal-albums.pl/storyalbum , dzięki temu możecie mieć pewność, że Wasz album będzie piękny i trwały.

Dodaj komentarz